niedziela, Wrzesień 26th, 2010

Współpraca Świętego Mikołaja z fotografem

Wspolpraca fotograficzna

Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze 3 miesiące, jednak przygotowania do nowego sezonu zostały już rozpoczęte.

W tym roku nawiązaliśmy współpracę z firmą fotograficzną z Gliwic rachwalska.com.

Celem naszej współpracy jest stworzenie dziennikarzom oraz gazetom możliwości uzyskania autentycznych zdjęć mikołajów z naszej bazy.
Specjalnością firmy rachwalska.com jest głównie fotografia dziecięca oraz fotografia ciążowa. Ponieważ jednak fotografia studyjna i reklamowa to również działalność tej firmy będziemy korzystać z jej oferty.

Już dzisiaj mamy za sobą pierwsze sesje: reklamową malutkiej „śnieżynki” Paulinki wraz z reniferem (zdjęcia z tej sesji na stronie studia), oraz pierwszą sesję z Mikołajem z Gliwic. Zdjęcia z tych sesji będą do kupienia na portalach stockowych do wykorzystane w prasie oraz internecie w artykułach, które każdego roku pojawiają się w okresie świątecznym.

Wszystkich Mikołajów zainteresowanych sesją zdjęciową zapraszam na stronę www.rachwalska.com. Dla wszystkich Mikołajów na hasło „święty-mikołaj” sesja reklamowa w promocyjnej cenie 200 zł 🙂

Link do portalu stockowego już wkrótce.

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.