czwartek, Październik 28th, 2010

Propozycje prezentów świątecznych – Fotografia

Ponieważ kończy się już sezon sprzedaży zniczy i wieńców w sklepach i marketach, a coraz większymi krokami zbliża się okres szaleństwa świątecznych zakupów od dzisiaj na stronach Świętego Mikołaja zaczynam cykl artykułów dotyczący najczęściej kupowanych prezenty fotograficzneprezentów świątecznych.  Będę prezentował najczęściej kupowane prezenty świąteczne z różnych działów: fotografia, elektronika, agd itp.

Dzisiaj prezentacja najczęściej kupowanych produktów fotograficznych.

Zapraszam:
1. Samsung WB 600 – mały kompaktowy aparat fotograficzny z szerokokątnym obiektywem oraz zoomem optycznym 15X.  Jest wyposażony w automatyczny tryb rozpoznania programu tematycznego, a także liczne efekty specjalne.
Dodatkowo aparatem można nagrywać filmy w jakości HD.

2. Nikon Coolpix – S8000 – super aparat znanej i cenionej marki na rynku fotografii. Szerokokątny obiektyw oraz optyczny dziesięciokrotny zoom gwarantuje świetnej jakości zdjęcia. Aparat wyposażony jest w 3-calowy wyświetlacz jakości HD i 16 programów tematycznych przy pomocy których nawet całkowity laik poradzi sobie z robieniem zdjęć, a optyczny stabilizator zapewni zdjęcia o bardzo dobrej ostrości. Dodatkowo można nim wykonać filmy w jakości HD z stereofonicznym dźwiękiem.

3. Panasonic Lumix DMC-TZ8 – mały aparat o dużych możliwościach. Jest to idealne rozwiązanie do zdjęć grupowych oraz portretowych.  Wyposażony został w szereg programów tematycznych ułatwiających robienie zdjęć w różnych warunkach, a funkcja rozpoznawania twarzy sprawi że każdy uśmiech na zdjęciach będzie ostry i wyraźny.

4. Sony Cyber Shot DSC-HX5v – nieco droższy aparat, jednak jego jakość i świetne możliwości zostały potwierdzone przyznaniem nagrody TIPA Awards 2010 w kategorii najlepszy kompaktowy cyfrowy aparat fotograficzny. Jego bardzo duża czułość świetlna pozwala na robienie zdjęć bez lampy nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Świetne rozwiązanie na imprezy oraz nocne wypady w miasto. Innowacyjnym rozwiązaniem w tym kompakcie jest wbudowana funkcja GPS która automatycznie zapisuje lokalizację w której dane zdjęcie zostało zrobione.

5. Lustrzanka Canon EOS-500D – lustrzanka fotograficzna. To aparat którego nie trzeba nikomu prezentować. Naszpikowana najnowszą elektroniką cyfrowa lustrzanka to najwyższej jakości zdjęcia. Do niedawna tego typu aparaty dostępne były tylko dla zawodowców. Dzisiaj rozwiązania lustrzanek cyfrowych trafiają pod strzechy, a cena nie stanowi już bariery nie do przeskoczenia przez użytkowników amatorów. Duża ilość funkcji oraz gotowych ustawień pozwoli na robienie zdjęć każdemu. Dla tych którzy oczekują od fotografii czegoś więcej to najlepsze rozwiązanie.

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
Category: prezenty
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.