poniedziałek, Listopad 15th, 2010

Konkurs na świąteczną fotkę z nagrodami

Kto czujnie obserwuje moją stronę z pewnością zauważył, że w górnym menu od paru dni widnieje zakładka konkurs. Otóż, to nie pomyłka i żadna ściema 🙂 Konkurs jest jak najbardziej poważny a reklamy są jak najbardziej prawdziwe. Co prawda jeszcze trwają ostatnie wykończenia wszystkich nagród przez elfy ale konkurs już się na dobre rozkręcił.

Zasady konkursu są mikołajkowo proste. Na maila mikołaja lub na jego profil na facebooku wrzucacie SWOJĄ !!! świąteczną fotkę (może być z Mikołajem, ze Śnieżynką, z psem w świątecznej czapce, z babcią pod choinką, dziadkiem na choince i w ogóle ze wszystkim co ma związek ze świętami). W ciągu maksymalnie 48 godzin Wasze fotki są przenoszone do galerii konkursowej i dopiero tam rozpoczyna się prawdziwa świąteczna gorączka głosowania.  Możecie prosić wuja, ciotkę, szwagierkę i tych wszystkich którym podoba się Wasze zdjęcie o kliknięcie pod nim „Lubię to”. Każdy lubiący to jeden głos. 12 grudnia zobaczymy kto jest najbardziej lubiany.

Pozostałe szczegóły konkursu znajdziecie tutaj.

Zapraszam do udziału.

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.