środa, Listopad 10th, 2010

Mikołaj zbiera zamówienia w Krakowie

W tym roku Św. Mikołaj będzie miał pewność że każde  dziecko dostanie swój prezent …

Wszystko za sprawą Teatru Kameleon !

Z nami zorganizujesz najpiękniejszą imprezę Mikołajkową! Już od lat odwiedzamy szkoły, firmy i klientów indywidualnych, tworząc niezwykłe spotkania pełne magii, ciepła i humoru.
W naszej ofercie znajdziesz wspaniałe spektakle dla dzieci i młodzieży, przeznaczone do odegrania na scenach szkół i przedszkoli, programy artystyczne i scenariusze imprez dla firm, zaprosisz do siebie Mikołaja, który osobiście obdaruje malucha prezentem.  
Każda impreza jest przez nas przygotowywana indywidualnie, tak aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby klienta i stworzyć niezapomnianą atmosferę.
Przygotowujemy również paczki ze słodyczami i drobnymi upominkami, aby mogli się Państwo już tylko cieszyć podczas imprezy dla pracowników, integrując załogę i doceniając to co mają najcenniejszego – ich pociechy. Przygotowana przez nas wizyta Mikołaja będzie świetnym prezentem dla całej załogi !
Gwarantujemy pełne zadowolenie. Wieloletnie doświadczenie, piękne stroje i dekoracje, znakomite przygotowanie i zapał do tworzenia dają Państwu pewność, że z naszych imprez wyniosą Państwo pełne kieszenie dobrego humoru, a przede wszystkim – radość w oczkach dzieci…

Wystawiamy faktury VAT. Pełen profesjonalizm.
Zapraszamy na www.teatr-kameleon.pl


Prezentowany wyżej wpis jest wpisem reklamowym – Odpowiedzialność za jego treść ponosi reklamodawca !
Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.