środa, Listopad 3rd, 2010

Propozycje prezentów świątecznych – Telefony

Dzisiaj kontynuuję cykl artykułów rozpoczętych w ubiegłym tygodniu z propozycjami prezentów świątecznych z różnych działów. Dzisiaj pora na telefony komórkowe.telefon prezenty

NOKIA X6 16 Go – Smartphone X6 marki Nokia pozwala na swobodne prowadzenie rozmów i korzystanie z Internetu w każdej sytuacji. Telefon posiada duży, 3.2-calowy ekran z licznymi funkcjami zapewniającymi optymalny komfort użytkowania. Telefon jest wyposażony w 5-megapikselowy sensor foto i video co umożliwia robienie zdjęć i kręcenie filmów w super jakości. Aplikacje umożliwią zaś przesyłanie zdjęć na portale społecznościowe.

SAMSUNG E1130 Rocky – E1130 Rocky marki Samsung posiada powłokę Gore-Tex i kauczukowe przyciski! Jest solidny, wodoszczelny i odporny na kurz. Idealny telefon na wyprawy i wędrówki.
Telefon komórkowy Rocky zawiera liczne przydatne funkcje, w tym latarkę i tuner FM, co pozwala na dostęp do wszystkich niezbędnych informacji w tym prognozy pogody. Rocky E1130 jest również przydatny w mieście. Zawiera funkcję SOS idealną w przypadku ewentualnego napadu. natomiast funkcja uTrack umożliwia łatwe odnalezienie go w przypadku zagubienia telefonu.

SAMSUNG S5230 Player One – Dotykowy telefon komórkowy Player One marki Samsung posiada szeroki 3 calowy ekran.  P osiada elektroniczny kalendarz, nawigację web i 3 megapikselowy aparat fotograficzny. Jest dostosowany do dokumentów w formacie Office i PDF. Dodatkowo jest wyposażony w odtwarzacz MP3 i tuner FM.

SAMSUNG S5230 Player One Hello Kitty – Dziewczęca wersja telefonu Samsung utrzymana w różowym klimacie. W sam raz dla miłośniczek delikatnego różu i dziewczęcych gadżetów. Wyposażeniem nie różni się niczym od prezentowanego wcześniej modelu jednak jego wygląd nadaje mu niepowtarzalny i rozpoznawalny design.

SAMSUNG Solid B2100 – Szczelny i solidny telefon Solid B2100 jest wytrzymały nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jego szczelność obowiązuje do głębokości 1 metra oraz czau przebywania pod wodą 30 minut. Dodatkowo jest odporny na kurz i wstrząsy. Wbudowany tuner FM, tryb odtwarzacza audio i 1.3-megapikselowy aparat fotograficzny mogą być wykorzystywane do zdjęć podwodnego świata.

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
Category: prezenty
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.