poniedziałek, Grudzień 6th, 2010

Magia Świąt w fotograficznym prezencie

Kolejne perfumy, książka czy śmieszny gadżet?

Co roku większość z nas staje przed tym samym dylematem – co kupić bliskim pod choinkę. Niestety, jak pokazują badania, co piąty prezent jest nietrafiony. Co zrobić, żeby naprawdę ucieszyć i zaskoczyć bliskich? Kupić im coś naprawdę niezwykłego – przeżycie, jakiego nie zapomną!

W styczniu wszystkie gazety i portale robią rankingi najmniej lubianych i najgorszych prezentów. Żeby Twój podarunek się na nich nie znalazł – podaruj swoim bliskim w tym roku coś oryginalnego.


Spełnić marzenie każdej kobiety
Błysk fleszy, reflektory i piękne dekoracje, a wśród nich bliska Ci osoba, która przez moment może poczuć się jak modelka, jak prawdziwa gwiazda… Nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby choć raz w życiu wybrać się na profesjonalną sesję zdjęciową, stanąć przed obiektywem doświadczonego fotografa, który uchwyci jej naturalne piękno. Dlatego właśnie idealnym prezentem gwiazdkowym dla bliskiej Ci osoby – zwłaszcza dla kobiety – będzie karnet na sesję zdjęciową w studiu Danki Rachwalskiej.
Studio Rachwalska.com to małe, kameralne studio, w którym każdy będzie czuł się swobodnie, prawie jak w domu. Rodzinna atmosfera tego miejsca sprawia, że rezultaty sesji przechodzą najśmielsze oczekiwania jej uczestników – nie ważne, czy jest to sesja kobiety w ciąży, sesja buduarowa czy też sesja niemowlaka. Zadowoleni klienci często przychodzą na kolejne zdjęcia – obiektyw Danki Rachwalskiej nie raz już towarzyszył przyszłej mamie na sesji ciążowej, potem maleństwu w pierwszych dniach jego życia, a następnie podczas chrztu i rodzinnych uroczystości. Sesja w studiu Rachwalska.com to nie tylko niecodzienne przeżycie, ale także pamiątka na całe lata.

Niezwykły prezent dla faceta
Dla profesjonalnego fotografa modelka jest nie tylko obiektem do fotografowania, lecz muzą, która inspiruje do stworzenia wyjątkowego dzieła sztuki. Akty artystyczne wystawiane są dziś w największych i najbardziej znanych galeriach. Mogą być także znakomitym pomysłem na prezent! Dlatego właśnie jeśli chcesz zaskoczyć swojego mężczyznę prezentem, jakiego nie dostanie od nikogo innego – wybierz się na sesję buduarową w studiu fotograficznym Danki Rachwalskiej i podaruj mu wyjątkowy album, stworzony wyłącznie dla niego. Jak umówić się na sesję? To proste – wystarczy zadzwonić 502 127 375 lub napisać maila danka@rachwalska.com i wybrać odpowiedni termin. Możesz także zajrzeć na stronę internetową www.rachwalska.com, na której znajdziesz więcej informacji o samej sesji oraz zdjęcia z poprzednich realizacji Danki Rachwalskiej.

Mówi się, że fotografia pozwala zatrzymać czas i uchwycić atmosferę, nastrój danej chwili. Warto o tym pamiętać, wybierając świąteczne prezenty. Bo czy można podarować komuś coś lepszego, niż możliwość zatrzymania na fotografiach tego, co najbardziej ulotne?

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
Category: prezenty
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.