wtorek, Grudzień 21st, 2010

Świąteczna akcja pomocy dla Domu Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi

Agencja reklamowa Totem z Łodzi ma nowych klientów. To Dawid, Julia, Kubuś, Przemek, Kacper, Oleńka, Sylwek, Ola i Kuba – dziewięcioro podopiecznych jedynego w Polsce Domu Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi”. Niechciane i porzucone przez najbliższych na różnych oddziałach szpitalnych, znalazły dom, który daje im bezpieczne schronienie i ciepłą, prawie rodzinną atmosferę, a jednocześnie zapewnia im specjalistyczną opiekę medyczną, której nieustannie potrzebują.

Agencja reklamowa Totem organizuje akcję charytatywną, której celem jest zebranie pieniędzy dla podopiecznych Fundacji. W celu realizacji akcji pracownicy agencji Totem powołali do życia Komitet „Totem”, który decyzją MSWiA nr 281/2010 uzyskał pozwolenie na przeprowadzenie zbiórki publicznej. Dział graficzny agencji zaprojektował świąteczne e-kartki, które zostaną opatrzone życzeniami i logo klienta. Firmy mogą rozesłać kartki do swoich partnerów biznesowych, a osoby prywatne – do przyjaciół i rodziny. Koszt kartki to jedyne 100 zł.

Dochód ze sprzedaży projektów świątecznych e-kartek zostanie w całości przeznaczony na rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Akcja trwa do 31.12.2010 r. Za jej pośrednictwem można złożyć życzenia nie tylko świąteczno-noworoczne, ale również wyłącznie noworoczne.

Więcej informacji: www.totem.pl/pomagamy

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.