czwartek, Maj 19th, 2011

Jak zebrać pieniądze na super prezent

Reklama samochodowa polegająca na oklejaniu aut zdjęciami i hasłami firmowymi jest jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form prezentacji swojej firmy, usług czy produktów. Stosowana jest niemal w każdej branży. Zarówno zdjęcia, jak i druki wielkoformatowe bardzo dobrze się prezentują i trafiają do wielu odbiorców. Samochód bowiem, będąc w ciągłym ruchu, jest doskonałym i bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym. Reklama zamieszczana na autach, poruszających się zwłaszcza po dużych miastach, bardzo szybko zwraca koszty na nią poniesione.

Reklama na samochodzie to dobry wybór zarówno dla firm chcących zwiększyć zainteresowanie swoja ofertą czy wypromować nową markę. Właśnie te atuty reklamy samochodowej wziął pod uwagę właściciel portalu autopixel.pl. Chcąc zebrać pieniądze na wymarzony samochód dla swojej rodziny, wpadł na pomysł akcji mającej na celu sprzedaż powierzchni reklamowej na aucie, które ma zamiar nabyć. Korzyści z tej akcji są obopólne. Reklamodawcy za niewielkie pieniądze nabywają reklamę, która będzie istniała przez cały okres eksploatacji pojazdu. Pomysłodawca akcji natomiast może zebrać w ten sposób potrzebne do jego zakupu fundusze. Dodać tutaj należy, że zleceniodawca nabywa powierzchnię pod reklamę, a do jej wykonania na własny koszt zobowiązuje się właściciel samochodu.

Wszystkie informacje na temat projektu zawarte są na stronie autopixel.pl i już zrzeszają grono zainteresowanych tym pomysłem. Smaczku dodaje fakt, że pomysł na rozwiązanie problemu finansowego powstał z myślą o tym, że marzenia się spełniają.

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
Category: prezenty
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.