czwartek, Listopad 17th, 2011

Sama wizyta to za mało


Jeszcze kilka lat temu kiedy zaczynałem swoją zabawę w Mikołaja na rynku niewielu było „świętych” którzy traktowali swoją pracę poważnie. Większość Mikołajów których spotykałem to „wujkowie” którzy przyszli z prezentem w ramach swojej rodziny.
Z czasem rynek zaczął się rozwijać zapotrzebowanie na twora o nazwie Mikołaj do wynajęcia stało się cowaz większe i jednoczesnie takowych przybyło na rynku ofert. Przedszkola, szkoły oraz inne instytucje w końcu zrozumiały, że zdecydowanie lepiej i profesjonalniej a często nawet taniej jest zatrudnić fachowca Mikołaja niż szukać wsród rodziców kogoś kto mógłby w świętego się wcielić. Nastały więc złote czasy dla Mikołajów 🙂 Dodatkowo przyszła do nas moda na Mikołaja w firmie i kolejny zwiększający się popyt.

Niestety rynek idzie na przód. Dzisiaj aby zadowolić coraz bardziej wymagających klientów nie wystarczy już tylko ubrać czerwonego kubraczka, zadzwonić dzwonkiem wejść do przedszkola i rozdać prezenty. Dzisiaj poszukiwani są Mikołaje grający, śpiewający, tańczący a najlepiej robiący to wszystko naraz…

Na przeciw takim oczekiwaniom wychodzą agencje artystyczne.
Jedną z takich agencji jest Agencja artystyczna Kris ze śląska która oferuje swoim klientom nie tylko wizytę Mikołaja ale całą oprawę związaną ze świąteczną zabawą.

W swojej ofercie prezentują 3 rodzaje przedstawień dla małych miłośników czerwonego krasnala z brodą:
„W poszukiwaniu Mikołaja” „Mikołaj kontra czary Demrozella” i „Marzenie choinki Marcelinki”

Każde z tych przedstawień różni się czasem trwania ilością osób biorących udział w spektaklu oraz zaangażowaniem małych dzieciaków.

Np. „W poszukiwaniu Mikołaja” to historia gdzie mały Elf znalazł się w pracowni św. Mikołaja i pomieszał różne mikstury co sprawiło, że Mikołaj zniknął a dzieci mają za zadanie odnaleźć wskazówki które doprowadzą do szczęśliwego zakończenia.

Dodatkowo podczas zabaw z dziećmi organizowane są różnego rodzaju konkursy i zabawy:
wyścigi na krze lodowej, pakowanie prezentów czy tworzenie rzeźb lodowych z papieru.

Najważniejsze jednak, że każde przedstawienie czy impreza organizowana przez Agencję Artystyczną Kris dostosowane jest ram czasowych oraz ilości dzieci

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z oferty Mikołaja Krisa.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z imprez organizowanych przez tą firmę.

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.