czwartek, Listopad 15th, 2012

Świąteczne piosenki – w końcu coś nowego

Każdego roku po 4 grudnia w radiu zaczynają puszczać świąteczne piosenki. Niestety każdego roku są to dokładnie te same hity które słyszeliśmy w latach poprzednich. Oczywiście, nikt nie wyobraża sobie radiowej ramówki bez Last Christmas czy Santa Claus is coming to town, ale czy naprawdę nie powstają nowe hity? Na muzycznym rynku amerykańskim rzeczywiście niewiele się zmienia a kreatywność za oceanem ogranicza się do nagrywania po raz kolejny nowych aranżacji starych świątecznych przebojów – tutaj do łez ze śmiechu doprowadził mnie duet Mariah Carey i Justin Bieber którzy wskrzesili stary przebój tej pierwszej All I Want For Christmas Is You.

U nas na rodzimym rynku również nie pojawia się zbyt wiele nowości. Jak co roku do świątecznych wydań magazynów dla Pań oraz do dzienników z pewnością zostaną dodane płyty z nowymi i starymi wykonaniami Cichej nocy czy Wśród nocnej ciszy… i to wszystko? Czy naprawdę nie stać na na nic ciekawszego a świąteczna muzyka rozrywkowa utknęła na duecie Górniak i Antkowiak z piosenką Pada śnieg ?

Na szczęście nie jest aż tak źle. Nowym gwiazdom na polskiej scenie muzycznej chce się jeszcze stworzyć coś nowego świątecznego 🙂
Zespół Kosmo bo o nim mowa to trójka przyjaciół którzy specjalnie na świąteczny czas przygotowali dla Was świąteczny przebój „Świąt już nastał czas”. Jest w nim wszystko radosny rytm, świąteczna nuta i fajny tekst zaśpiewany niebanalnym głosem wokalistki Kasi.

 

Specjalnie dla Was ten świąteczny przebój do posłuchania na mojej stronie.

Kosmo – Świąt już nastał czas

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.